Mer än bara en
redovisningsbyrå

Trygghet, Kompetens & Ansvar – En långsiktig lösning för er ekonomihantering.

Personlig byrå som är nära till hands

Med vår breda kunskap inom ekonomi och skatt hjälper vi företag både i nutid och för framtid. Hos oss är den personliga servicen nummer ett oavsett om du väljer att vara en helt digital kund, om du kommer till oss med dina pärmar eller att vi kommer ut till ditt företag och gör arbetet därifrån. Tillsammans skräddarsyr vi den bästa lösningen för dig och ditt företag där vi ser till att din ekonomihantering är i trygga händer.

Bild av medarbetarna på TP-Byrån i Förslöv

Fotograf: Eva Lie

Våra tjänster

  Redovisning

Vi hjälper och tar hand om din redovisning för att du ska kunna fokusera på din verksamhet.

Läs mer om redovisning.

  Löneadministration

Löneadministration tar tid, kraft och engagemang. Dina anställda är värda att få rätt lön i rätt tid.

Läs mer om löneadministration.

  Rådgivning

Ska du starta företag eller utöka verksamheten? Strategisk affärsrådgivning är en kostnadseffektiv investering du tjänar på i längden.

Läs mer om vår rådgivning.

  Fastighet

Vi tar hand om allt utom den tekniska förvaltningen. Vi har dock samarbetspartners så att vi kan lösa helheten.

Läs mer om fastighetsservice.

Auktoriserad redovisningskonsult arbetar

Auktoriserade redovisningskonsulter

Vi är redovisningskonsulter som upprättar redovisningen, dvs gör löpande bokföring, löner, bokslut, årsredovisningar och deklarationer åt våra kunder. Vi är medlemmar hos Srf konsulterna.

Srf konsulternas krav

Våra medarbetare

Emma Rutholm
VD & Redovisningskonsult

Telefon: 0431-44 38 95
Email: emma.rutholm@tb-byran.se

Karin Eriksson
Partner & Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 0431-44 38 92
Email: karin.eriksson@tp-byran.se

Elna Andersson
Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 0431-44 38 93
Email: elna.andersson@tp-byran.se

Anders Ohlsson
Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 0431 – 44 38 96
Email: anders.ohlsson@tp-byran.se

Lars Bratt
Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 0431-44 38 94
Email: lars.bratt@tp-byran.se

Maritta Hallin
Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 0431-44 38 91
Email: maritta.hallin@tp-byran.se

Fototgraf Eva Lie (ej bild på Emma Rutholm)

Är du företagare? Vi hjälper dig!

Vi arbetar med företag över hela Sverige. Kontakta oss
för en kostnadsfri konsultation.